gnome-icon-theme - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: OK
sr: У реду

en: Art
sr: Уметност

en: Camera
sr: Камера

en: Certified
sr: Потврђено

en: Cool
sr: Одлично

en: Danger
sr: Опасно

en: Desktop
sr: Радна површина

en: Distinguished
sr: Изузетно

en: Draft
sr: Припрема

en: Handshake
sr: Руковање

en: Marketing
sr: Маркетинг

en: Money
sr: Новац

en: Multimedia
sr: Мултимедија

en: Note
sr: Белешка

en: Oh no!
sr: О не!

en: People
sr: Људи

en: Personal
sr: Лично

en: Pictures
sr: Слике

en: Plan
sr: План

en: Presentation
sr: Представљање

en: Sales
sr: Продаја

en: Sound
sr: Звук

en: Trash
sr: Смеће

en: Default GNOME Theme
sr: Подразумевана тема Гнома

en: GNOME
sr: Гном

en: Documents
sr: Документи

en: Downloads
sr: Преузето

en: Favorite
sr: Омиљено

en: Generic
sr: Опште

en: Important
sr: Важно

en: Mail
sr: Пошта

en: New
sr: Ново

en: Package
sr: Пакет

en: Photos
sr: Фотографије

en: No write
sr: Нема уписа

en: No read
sr: Нема читања

en: Urgent
sr: Хитно

en: Web
sr: Веб
