gnome-icon-theme - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Art
pl: Sztuka

en: Camera
pl: Aparat

en: Certified
pl: Certyfikowany

en: Cool
pl: Spoko

en: Danger
pl: Niebezpieczny

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Distinguished
pl: Wyróżniony

en: Draft
pl: Szkic

en: Handshake
pl: Uścisk ręki

en: Marketing
pl: Reklama

en: Money
pl: Pieniądze

en: Note
pl: Notatka

en: Oh no!
pl: Oh nie!

en: People
pl: Ludzie

en: Personal
pl: Osobisty

en: Pictures
pl: Obrazy

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Trash
pl: Śmietnik

en: Default GNOME Theme
pl: Domyślny motyw GNOME

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Favorite
pl: Ulubiony

en: Generic
pl: Zwykły

en: Important
pl: Ważny

en: Mail
pl: List

en: New
pl: Nowy

en: Package
pl: Paczka

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: No write
pl: Bez zapisu

en: No read
pl: Bez odczytu

en: Urgent
pl: Pilny

en: Web
pl: WWW
