gnome-icon-theme - en to no translation catalogue (36 entries)

en: Art
no: Kunst

en: Camera
no: Kamera

en: Certified
no: Sertifisert

en: Cool
no: Kult

en: Danger
no: Fare

en: Desktop
no: Skrivebord

en: Distinguished
no: Utpreget

en: Draft
no: Kladd

en: Handshake
no: Håndtrykk

en: Marketing
no: Markedsføring

en: Money
no: Penger

en: No read
no: Ingen lesing

en: Note
no: Merknad

en: No write
no: Ingen skriving

en: Oh no!
no: Å nei!

en: People
no: Folk

en: Personal
no: Personlig

en: Pictures
no: Bilder

en: Presentation
no: Presentasjon

en: Sales
no: Salg

en: Shared
no: Delt

en: Sound
no: Lyd

en: Trash
no: Papirkurv

en: Default GNOME Theme
no: Forvalgt GNOME tema

en: Documents
no: Dokumenter

en: Downloads
no: Nedlastinger

en: Favorite
no: Favoritt

en: Generic
no: Vanlig

en: Important
no: Viktig

en: Mail
no: E-post

en: New
no: Ny

en: Package
no: Pakke

en: Photos
no: Fotografier

en: Special
no: Spesiell

en: Urgent
no: Haster

en: Web
no: Nett
