gnome-icon-theme - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Art
hu: Rajz

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Certified
hu: Tanúsított

en: Cool
hu: Laza

en: cvs-controlled
hu: cvs-felügyelve

en: cvs-modified
hu: cvs-módosítva

en: Danger
hu: Veszély

en: Desktop
hu: Munkaasztal

en: Distinguished
hu: Megkülönböztetett

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Draft
hu: Vázlat

en: Handshake
hu: Kézfogás

en: Money
hu: Pénz

en: Multimedia
hu: Multimédia

en: No read
hu: Nincs olvasás

en: Note
hu: Megjegyzés

en: No write
hu: Nincs írás

en: Oh no!
hu: Na ne!

en: People
hu: Emberek

en: Personal
hu: Személyes

en: Pictures
hu: Képek

en: Plan
hu: Terv

en: Presentation
hu: Bemutató

en: Sales
hu: Eladás

en: Shared
hu: Megosztott

en: Sound
hu: Hang

en: Trash
hu: Kuka

en: Default GNOME Theme
hu: Alapértelmezett GNOME-téma

en: cvs-added
hu: cvs-hozzáadva

en: cvs-conflict
hu: cvs-ütközés

en: cvs-removed
hu: cvs-eltávolítva

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Favorite
hu: Kedvenc

en: Generic
hu: Általános

en: Important
hu: Fontos

en: Mail
hu: Levél

en: New
hu: Új

en: Package
hu: Csomag

en: Photos
hu: Fényképek

en: Special
hu: Speciális

en: Urgent
hu: Sürgős
