gnome-icon-theme 0 - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: OK
hr: U redu

en: Art
hr: Umjetnost

en: Binary
hr: Binarno

en: Camera
hr: Kamera

en: Certified
hr: Certificirano

en: Danger
hr: Opasnost

en: Distinguished
hr: Istaknuti

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Draft
hr: Nacrt

en: Favorite
hr: Omiljeno

en: Generic
hr: Generički

en: Handshake
hr: Rukovanje

en: Important
hr: Važno

en: Mail
hr: Pošta

en: Money
hr: Novac

en: Multimedia
hr: Multimedija

en: New
hr: Novi

en: Oh no!
hr: O ne!

en: Package
hr: Paket

en: People
hr: Ljudi

en: Personal
hr: Osobni podaci

en: Pictures
hr: Slike

en: Presentation
hr: Prezentacija

en: Sales
hr: Prodaja

en: Sound
hr: Zvuk

en: Special
hr: Posebno

en: Urgent
hr: Hitno

en: Default GNOME Theme
hr: Uobičajena tema GNOME sustava
