gnome-icon-theme 2.20 - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Art
et: Kunst

en: Camera
et: Kaamera

en: Certified
et: Sertifitseeritud

en: Cool
et: Lahe

en: Danger
et: Ohtlik

en: Desktop
et: Töölaud

en: Distinguished
et: Eristatav

en: Draft
et: Mustand

en: Handshake
et: Käepigistus

en: Marketing
et: Turg

en: Money
et: Raha

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Note
et: Märkus

en: Oh no!
et: Oh ei!

en: People
et: Inimesed

en: Personal
et: Isiklik

en: Pictures
et: Pildid

en: Plan
et: Plaan

en: Presentation
et: Esitlus

en: Sales
et: Müük

en: Sound
et: Heli

en: Trash
et: Prügi

en: Default GNOME Theme
et: Gnome'i vaiketeema

en: Documents
et: Dokumendid

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Favorite
et: Lemmik

en: Generic
et: Üldine

en: Important
et: Tähtis

en: Mail
et: Kirjad

en: New
et: Uus

en: Package
et: Pakk

en: Photos
et: Fotod

en: No write
et: Kirjutamatu

en: No read
et: Loetamatu

en: Urgent
et: Kiireloomuline

en: Web
et: Veeb
